Ura Vajgurore ‘pagëzohet’ me emrin historik Dimal, hap sezonin veror, Klosi: Qytet që do të transformohet, do ta çojmë aty ku ka vendin

15 Qershor, 15:56 | Përditesimi i fundit: 2021-06-15 19:04:18

Në ditën e pagëzimit të bashkisë nga Ura Vajgurore në Bashkia Dimal, shpaloset programi i turizmit në këtë Bashki dhe investimet që do të bëhen. Në këtë aktivitet mori pjesë edhe Kryetarja e Bashkisë Dimal, Juliana Memaj, Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi dhe deputetë të zonës.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha