Ushqimet për të forcuar sistemin tuaj imunitar si dhe për të shmangur gripin

27 Tetor, 12:16

Nutricionistja Rolina Naço e ftuar në emisionin ‘’Rreze Dielli” në Report Tv tregon ushqimet dhe recetat për të forcuar sistemin imunitar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha