‘Vala e ferrit’ nga Saharaja, sot e nesër temperatura deri në 42 gradë! Porja: Ja kur pritet të freskohet moti

23 Qershor, 12:08 | Përditesimi i fundit: 2021-06-23 15:27:56

Shqipëria është pushtuar nga një valë e të nxehtit ose siç quhet ndryshe “vala e ferrit që vjen nga Saharaja”, dhe sipas meteorologes Laida Porja gjatë ditës së sotme dhe nesër ne vendin tonë temperaturat do të arrijnë pikun deri në 42 gradë, por ndihen edhe më të larta.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha