Vazhdon puna për ndërtimin e stadiumit të ri në Kukës, Rama publikon pamjet

11 Maj, 11:07

Kryeministri Edi Rama mëngjesin sotëm ka publikuar një video nga kantieri i stadiumit të ri "Zeqir Ymeri", në Kukës.

Në videon e publikuar shfaqen pamje nga punimet brenda dhe jashtë stadiumit, si dhe produkti final i cili pritet të realizohet së shpejti.Kryeministri përmes kësaj videoje i ka uruar të gjithëve një ditë të mbarë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha