Veliaj në Report Tv: Tirana përballoi reshjet, lumenjtë s’kanë dalë nga shtrati! Berisha-Meta hiena të politikës, aksioni i tyre anti shqiptar

23 Nëntor, 16:59

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj tha në një intervistë për Report Tv i quan njerëz me probleme, Sali Berishën dhe Ilir Metën që duan të protestojnë ditën e Samitit në Tiranë. Gjatë intervistës Veliaj thotë se Berisha e ka paracaktuar fituesin e primareve, ndërsa marrëdhënien me Ramën e sheh më të fortë se kurrë

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha