Veliaj publikon pamjet e lagjes së re te “5 Maji”, Veliaj: . 3500 apartamente, s’ka kohë për pushim

24 Korrik, 12:00

Me 3500 apartamente të reja, lagjja e re që po ndërtohet tek “5 Maji” do të jetë jo vetëm një nga më të mëdhatë, por dhe një nga më modernet.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha