Vendim befasues nga gjykata e Madridit: 'Superliga europiane' mund të organizohet, UEFA dhe FIFA mos të dënojnë pjesmarrësit

31 Janar, 16:05

Superliga europiane tani nuk është më aq utopi. UEFA dhe FIFA kërcënon, por Reali dhe Juventusi duket se po gjejnë të drejtë.

Kategori të tjera