'Vendoret', Valteri në ‘Repolitix’: Berisha do futet në zgjedhje me logon e Partisë së Lirisë! Muça: Koalicioni me Metën është kosto elektorale

5 Janar, 07:22

Partia Socialiste duket se ndodhet komode përballë një opozite të përçarë për garën e 14 majit. Sali Berisha nuk ka arritur një konsensus me grupin e Enklejd Alibeajt dhe PD do të dalë me dy kandidatë të zgjedhje, por kjo sipas anëtarit të Këshillit Kombëtar do përkthehet në kosto elektorale. Në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv, Kalaja tha se PD do të humbë duke dalë me dy kandidatë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha