Vetë me origjinë austriake dhe gruan rumune, ja cfarë e bëri bashkë çiftin në shkodër

29 Nëntor 2022, 12:41

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Shkodër me artistin Gjon Stefa, I cili prej vitesh krijon në mënyrën vullnetare Betlehemin dhe karnavalet në qytet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha