Vetëm në 3 ditë largo qeskat poshtë syve. Zhduk rrathët e zinj dhe rrudhat poshtë syve

3 Shkurt, 13:35

 

Erdona Bjeshkaj në rubrikën “Bëje Vetë” demostroi se si mund të përgatisim vetë në shtëpi një krem/ maskë për largimin e rrathëve të errët dhe qeskave poshtë syve

Maskë-krem për rrathët e errët të syve:

1 lugë vazelinë

1 lugë vaj kokosi

1 lugë mjaltë

1 lugë vaj ulliri

1 lugë aloe vera

1 vitaminë E

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha