VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

8 Qershor, 17:05

West Ham është fituese e edicionit të dytë të Conference League. Anglezët mundën 1-2 Fiorentinën në finalen e Pragës, duke dërguar trofeun në ishull.

    Kategori të tjera

    Shiko të gjitha