VIDEO/ Dhunë në stadiumin 'Fadil Vokrri', përplasen tifozët e Dritës dhe Gjilanit

26 Shtator, 17:19

KOSOVË- Një incident i shëmtuar, që nuk i shkon aspak asaj që jemi mësuar që të shohim në fushën e blertë, është regjistruar në derbin mes Dritës dhe Gjilanit, në “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha