VIDEO/ Edhe pas fikjes së flakëve ende tym nga brendësia e plehrave në Fier! Fradromat vijojnë punën

30 Korrik, 10:29

Fadroma në majë të 'kodrave' me mbetje dhe tymi që vijon nga brendësia e plehrave në fushën e grumbullimit të mbetjeve në Fier. Edhe pse mbrëmjen e djeshme u arrit që flakët të fiken, plehrat vijojnë të digjen në brendësi dhe nxjerrin tym të rrezikshëm.  Autoritetet vijojnë punën.

  •  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha