VIDEO/ Gazetari po raportonte live në Turqi, momenti kur toka dhe pallatet që e rrethonin u lëkundën sërish

6 Shkurt, 12:13

Një gazetar po raportonte live rreth situatës në Turqi kur vendi u trondit sërish nga 2 tërmete të njëpasnjëshme. I frikësuar vijoi raportimin ndërsa kameramani tregonte se si lëkundeshin pallatet për shkak të tërmetit.

 

Kategori të tjera