VIDEO/ Partizani, Tirana dhe Laçi bëjnë detyrën, Kukësi 'shuplakë' Apolonisë! 6 skuadrat e kualifikuara në Kupën e Shqipërisë! Çiftet çerekfinaliste

2 Shkurt, 16:44

Kompeticioni i Kupës së Shqipërisë ka zhvilluar gjashtë nga tetë ndeshjet e kthimit për fazën çerekfinale. Në përballjet e dyta, Kukësi, Tirana, Partizani dhe Laçi kanë bërë detyrën, duke fituar ndeshjet respektive. Më tej kalojnë edhe Egnatia dhe Kastrioti, me skuadrat e Kategorisë së Parë që nuk kanë qenë në nivelin e duhur për të konkurruar ato elitare.

Kategori të tjera