Video tronditëse, tentoi të vriste 24-vjeçarin teksa ishte shëtitje me fëmijët, autori nuk llogariti asgjë

21 Qershor, 10:53

SHBA- Një video shokuese ku një vrasës i pamëshirshëm qëlloi me armë zjarri një 24-vjeçar në sytë e fëmijëve, pa i llogaritur ata dhe jetën e tyre po bën xhiron e botës me pamjet tronditëse që të marrin frymën.

Incidenti ndodhi rrugëve të New York-ut, kur 24-vjeçari kishte dal një shëtitje me fëmijët e tij të vegjël 5 dhe 10 vjeç, por papritur xhiroja u shndërrua në një moment që për dy vogëlushët do të mbetet i përjetshëm.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha