Videoja që ‘pushton’ zemra e shikuesve, gazetarja e BBC ‘ndërpritet’ ëmbël nga e bija teksa mundohet të raportojë

18 Maj, 08:57 | Përditesimi i fundit: 2021-05-18 08:58:50

Videoja në të cilën paraqitet një gazetare e BBC teksa mundohet të raportojë dhe  “ndërpritet” në mënyrën më të ëmbël nga e bija po “pushton” zemrat shikuesve në internet.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha