Videolajm, po luante me dallgët në det, rrethohet nga peshkaqeni 6-vjeçarja në Hawai

6 Maj, 11:56 | Përditesimi i fundit: 2021-05-06 12:03:00

Ky është moment i frikshëm ku 6-vjeçarja Anela Rezentes, teksa po shijonte detin dhe lojën me dallgët në Hawai pranë saj u afrua një peshkaqen.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha