Viti i ngjarjeve të bujshme, horoskopi i 2022 sipas astrologut Jorgo Pulla

29 Dhjetor 2021, 10:51

‘’Viti karrierës dhe i ngjarjve të bujshme politike’’ kështu shprehet astrologu Jorgo Pulla për vitin 2022, ndërsa bën një parashikim të detajuar për secilën shenjë të horoskopit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha