Vrasja e 50 vjeçarit në Durrës nga fëmijët e tij, ish-myftiu, Gurra: Përtej ekstremit!

23 Shkurt, 20:15

Ish-myftiu i Tiranës, Ylli Gurra i ftuar në “Studio Live” me gazetarin Arbër Hitaj në Report Tv reagoi për ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Shënavlash të Durrësit ku 2 vëllezër dhe motra e tyre u arrestuan për vrasjen e babait 50 vjeçar, ndërsa e ëma u vu nën hetim.