Vrasja e Mehmet Qamës në Tiranë, në lokal u gjend makineria që prodhon Bitcoin, eksperti i IT: Mund të arrijë përfitime deri në 2 mijë dollarë! Mendoj se kanë qenë duke e testuar si biznes

11 Maj, 22:51

Një makineri që prodhon monedhën virtuale Bitcoin është gjetur në vendin e ngjarjes ku u vra 27-vjeçari Mehmet Qema nga miku i tij Marjus Dema, 28 vjeç. Kjo ngjarje ka hapur edhe një tjetër temë diskutimi lidhur me Bitcoin një monedhë virtuale që është dhe një sistem pagese në mbarë botën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha