Vrasja e recepsionistit në Dhërmi, gazetari Dema zbulon detajet: Hetohet dhe prishja e pazareve të drogës! Ende nuk është gjetur arma e krimit

7 Qershor, 15:06

Vrasja e Erald Novruzit, recepsionisti i hotel ‘Greccia’ në Dhërmi dyshohet se ka qenë e mirëmenduar, thotë gazetari i Report Tv, Sokol Dema në studion e emisionit “Përballje” në Report Tv. Por ndërsa dinamika është zbardhur mister mbetet motivi.