Vrasja e Roan Brahimit, mediat greke rindërtojnë atentatin në 3D

11 Maj, 08:27

Mediat greke kanë rindërtuar në 3D skenën e vrasjes së Roan Brahimit dy ditë më parë në Athinë, ku dy veta zbresin nga motori dhe qëllojnë me breshëri plumbash ndaj 32-vjeçarit që ishte makinë duke parkuar pran shtëpisë.