Vrasjet trondisin vendin! Në 3 muajt e parë të vitit 233 vetë u kapën me armë pa leje! Zv.ministri i Brendshëm, Lamallari: Edhe në Evropë ka shifra serioze të krimit

8 Qershor, 18:49

Numri më i lartë i krimeve në vend ndodh për shkak se një pjesë e popullatës nuk është carmatosur akoma që nga 1997-ta ku dhe u hapën depot ushtarake. Megjithatë sipas zv/ministrin e Brendshëm, Besfort Lamallari i ftuar në studion Report Tv, fushatat e dorëzimit të armëve kanë funksionuar dhe vigjilenca për armët në vendin tonë është e lartë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha