Vula e PD-së i kaloi Berishës/ Denis Minga në 'Përballje': Fitore si e Pirros! Edhe vetë e di që karriera i ka ardhur në fund

11 Qershor, 16:06

Vula e Partisë Demokratike i kaloi përfundimisht grupimit të udhëhequr nga Sali Berisha dhe Rithemelimi.

Gjykata e Apelit ditën e sotme la në fuqi vendimin e Shkallës së Parë të gjyqtarit Agron Zhukri për të njohur si parti legjitime PD-në e Berishës dhe Kuvendin e 11 dhjetorit 2021.

Analistët dhe gazetarët Denis Minga dhe Ilir Babaramo diskutuan në Përballje në Report Tv lidhur me atë se çka pritet të ndodh këtej e tutje me opozitën dhe rikonfirmimin e Sali Berishës.