Vula tek Berisha, SHBA nuk i qaset non-gratave/ Luan Baçi: Po vërtetohet lobimi! Gazetari: Askush nuk habitet nga qëndrimi i ambasadës

14 Qershor, 18:59

Në 'Studio Live', deputeti Luan Baçi dhe gazetari Anri Bala debatuan në lidhje me vulën e PD-së, teksa ambasada e SHBA-së u shpreh se nuk ndryshojmë mendim për non-gratat pavarësisht se vulën e mori Berisha dhe Rithemelimi.