Vullnet Alushaj çel ekspozite me piktura në Roskovec

16 Korrik, 16:48

Mbi 30 piktura të përmbledhura në një ekspozitë të piktorit Vullnet Alushaj ku dominojnë ngjyrat dhe peisazhet e ndryshme të natyrës janë sjellë këtë herë në hollin e Bashkisë së Roskovecit duke bërë bashkë në një event të veçantë artistët dhe artdashësit fierak

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha