Xhixha për Report Tv: I mahnitur nga pritja në Azerbajxhani! Dua kombëtaren! Tirana nuk është ajo që ka qenë në fillim sezoni

30 Mars, 20:17

Sulmuesi Redon Xhixha ka rrëfyer në Report Tv, eksperiencën e tij të re në Azerbajxhanit me ekipin e Sumqayit. Në emisionin ‘Studio Live’ me gazetarin Arber Hitaj, Xhixha tregon se është i mahnitur nga pritja që i është bërë, e ndërsa e pranon që një meritë për këtë e ka dhe Ansi Agolli.

Kategori të tjera