Xhubleta shqiptare pasuri e gjithë njerëzimit, ministrja e Kulturës për Report Tv: Krenari! UNESCO fond special për të ruajtur dijë bërjes së saj

30 Nëntor 2022, 12:44

‘Emocion dhe shumë krenari!’ Kështu e përshkroi ministrja e Kulturës Elva Margariti, faktin që Xhubleta me dije bërjen e saj, u mor në mbrojtje nga UNESCO, tanimë si pjesë e Pasurisë Botërore të Njerëzimit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha