Ylli Merja: Depresioni, si ta luftoni me kura bimore dhe të gjeni qetësi mendore

16 Janar, 15:00

Në rubrikën “Bima dhe Shëndeti’’ në emisionin “Rreze Dielli”, mjeku popullor dha disa këshilla për depresionin dhe kurimin e kësaj sëmundje përmes bimëve medicinale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha