Ylli Merja: Dhimbjet e këmbëve, çfarë fshihet pas saj dhe sëmundjet që paralajmërojnë

24 Janar, 12:57

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, specialist I bimëve mjekësore Ylli Merja tregoi më tepër se çfarë sëmundje paralajmëron dhimbja e këmbëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha