Ylli Merja: Hirra dhe përzierja me bimë që bëjnë mrekulli për mëlçinë e sëmurë

22 Nëntor, 12:28

Mjeku popullor, Ylli Merja në Report Tv tregoi metodat dhe përzierjet bimore që do tju ndihmojnë të shëroni mëlcinë në një kohë të shkurtër.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha