Ylli Merja: Hudhra, efektet magjike për kurimin e shumë sëmundjeve në organizmin tonë

21 Nëntor 2022, 11:15

Hudhra është një bimë barishtore që përdoret gjerësisht në gatim. Por përpos shijeve të mira që i jep gatimeve, ajo cilësohet si një ilaç natyral për shumë sëmundje. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në rubrikën “Bima dhe shëndeti”, mjeku popullor Ylli Merja tregoi se si  veprojnë përbërësit e hudhrës në organizëm:

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha