Ylli Merja: Humbja e nuhatjes dhe shijes, si të rikthehet përmes bimëve mjekësore

25 Tetor, 12:14

Mjeku popullor Ylli Merja në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli” tregoi gjithcka që mund të tju ndihmojë për tju rikthyer nuhatjen dhe shijen. Përmes këtyre bimëve medicinale brenda 10 ditësh do të shihni përfitime të mëdha shëndetësore.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha