Ylli Merja: Ja dieta ushqimore që duhet të ndjekin personat me kolesterol të lartë

11 Tetor, 12:37

Në një intervistë në emisionin ‘’Rreze Dielli” në rubrikën ‘Bima dhe shëndeti’ mjeku popullor Ylli Merja shpjegoi se si mund të kurohet kolesteroi nëpërmjet metodave natyrale dhe bimëve medicinale. Personat që vuajnë nga kolesteroli I lartë duhet të ndjekin edhe një dietë ushqimore të shëndetshme që përfshin shumë perime, nuk duhet të mungojë boronica e njomë ose e tharë në kosin e mëngjesit, pak shafran, fara liri etj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha