Ylli Merja: Ja sasia e ujit që duhet të konsumojë çdo njeri sipas moshës

3 Tetor, 11:49

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli”,  në rubrikën ‘ Bima dhe shëndeti’ specialisti Ylli Merja foli për benefitet e ujit në organizëm.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha