Ylli Merja: Kura më e mirë për parazitin lambie në organizëm

23 Maj, 12:22

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” , mjeku popullor Ylli Merja foli për parazitin lambie  dhe kurat më të mira bimorë për largimin e tyre nga organizmi.

 

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha