Ylli Merja: Mëlçia e sëmurë, simptomat dhe trajtimi me bimë

22 Nëntor, 12:11

Mjeku popullor Ylli Merja në rubrikën ‘ Bima dhe shëndeti’ ditën e sotme trajtoi temën ‘Mëlçia e sëmurë, simptomat dhe kurimi me bimë’. Gjithcka që duhet të dini për mënyrën e trajtimit të sëmundjen i gjeni në këtë puntatë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha