Ylli Merja: Mendra e butë zhduk fryrjet e barkut dhe gazrat në zorrë

18 Tetor, 12:06

Mjeku popullor Ylli Merja ju tregon përse mendra e butë zhduk fryrjen e barkut dhe gazrat e zorrëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha