Ylli Merja: Mos iu ndani hithrës, ja çfarë mund të përfitoni prej saj

23 Janar, 13:48

Hithra është ndër bimët shqiptare me më shumë benefite për oganizimin e njeriut për shkak të shumë sëmundjeve që ajo kuron. Në rubrikën “Bima dhe shëndeti” në emisionin “Rreze Dielli”, specialisti i bimëve mjeksorë këshilloi përdorimin e kësaj bime për benefitet e saj në organizëm. Gjithashtu specialisti i bimëve mjekësore priti edhe telefonata në studio nga qytetarët në lidhje me problematika të ndryshme shëndetësore, të cilat mund të gjejnë kurim tek bimët medicinale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha