Ylli Merja: Paralizat Faciale, si kurohen vetëm me këtë vaj që pihet dhe masazhohet në lëkurë

29 Nëntor 2021, 12:16

Mjeku popullor Ylli Merja nw njw intervistw nw emisionin ''Rreze Dielli'' nw rubrikwn 'Bima dhe shwndeti'' tregoi se pwrmes njw vaji bimorw me tw cilin masazhohet fytyra dhe i cili gjithashtu duhet tw konsumohet, mund tw kurohen paralizat faciale. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha