Ylli Merja: Rënia masive e flokëve, si ta kurojmë përmes bimëve medicinale

6 Dhjetor 2021, 11:51

Mjeku popullor Ylli Merja në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report Tv tregoi shkaktarët që na cojnë në rënien masive  të flokëve si dhe kurat bimore përmes të cilave mund të pengojmë rënien e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha