Ylli Merja: Shikoni ngjyrën e gjuhës tuaj dhe kuptoni se nga çfarë problemesh shëndetësore vuani

5 Dhjetor 2022, 12:58

Gjuha në trupin tonë është sinjalizuese e një sërë sëmundjesh që mund të fshihen në trupin tonë. Në rubrikën “ Bima dhe shëndeti’’ në emisonin Rreze Dielli, mjeku popullor u ndal tek funksionet e gjuhës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha