Ylli Merja: Si të eleminoni djersitjen e këmbëve me disa veprime të thjeshta

9 Maj, 13:13

Era e keqe e këmbëve është e sikletshme për ata që e vuajnë një problem të tillë.  Periudha e pranverës dhe verës duket se e shton akoma edhe më shumë këtë problem. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, mjeku popullor Ylli Merja tregoi shkaktarët si dhe zgjidhjen që largon erën e pakëndshme të këmbëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha