Ylli Merja: Si të kuroheni plotësisht nga koliti me bimë medicinale

18 Tetor, 11:57

Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report Tv në rubrikën ‘ Bima dhe shëndeti’ mjeku popull Ylli Merja tregoi gjithçka që duhet të dini për kolitin, çfarë është, cilat janë simptomat dhe si mund ta kuroni përmes bimëve medicinale.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha