Ylli Merja: Si të kuroni sëmundjet e zemrës me bimë medicinale

27 Shtator, 12:57

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” në rubrikën ‘ Bima dhe shëndeti’ mjeku popullor Ylli Merja këshilloi se si mund të kuptojmë simptomat që na shfaqein sëmundjet kardiovaskulare dhe si të mbrohemi prej tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha