Ylli Merja: Supa detoks që zhduk cdo sëmundje të mëlcisë brenda një kohe të shkurtër

22 Nëntor, 13:29

Mjeku popullor Ylli Merja në rubrikën ‘Bima dhe shëndeti’ tregoi dy ide për gatimin e supës që do tju ndihmoj në kurimin e sëmundjeve të mëlcisë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha