Ylli Merja: Tharja e gojës, hidhërimi dhe shija e keqe, ja kurat më efektive për t’i shëruar

7 Shkurt, 13:39

Çfarë fshihet pas tharjes së gojës, hidhërimit dhe shijes së keqe? Cilët janë shkaktarët dhe sëmundjet e fshehura që goja jonë “paralajmëron”. Specialisti i Bimëve Mjekësore Ylli Merja tregon trajtimin përmes bimëve popullore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha