Ylli Merja: "Tre mjekët më të mrekullueshëm në botë" dhe zoti mbi tokë... ja kush janë

3 Tetor, 10:41

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli”,  në rubrikën ‘ Bima dhe shëndeti’ specialisti Ylli Merja foli për ‘tre mjekët më të mirë në botë’ siç janë dielli, ajri dhe uji.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha