Zahiretë e dimrit/ Lakër dhe domate turshi për 5 minuta nga zonja Albana

27 Tetor, 12:13

Zonja Albana sjell versionin më të shpejtë dhe të thjeshtë të zahireve, këtë episode sjell lakrën dhe domatet turshi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha